.

.

beibehang de papel parede Обичај Фото Позадина 3D Mural Ѕид Налепница 3D Свила Бел Цвет Накит Позадина 3d ѕид хартија

beibehang de papel parede Обичај Фото Позадина 3D Mural Ѕид Налепница 3D Свила Бел Цвет Накит Позадина 3d ѕид

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %
Од стока

53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови.
Данок : "Ние не сноси никаква царина Топло потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и вид на боја, ве молиме погледнете ги деталите за детали, конечната боја на стоката во вид преовладуваат Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ве молиме да ни каже.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
16133456
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Гроздобер
R

Додатоци на производи