.

.

beibehang ѕид позадина модата слики на високите планини и реки de papel parede 3d став sala atacado позадина за wal

beibehang ѕид позадина модата слики на високите планини и реки de papel parede 3d став sala atacado позадина

DEN 739.00
DEN 1344.00
-45 %
Од стока


Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни.
1 s quare метар = 1pcs. 2 s quare метар =2 парчиња. 3 s quare метар =3pcs .. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Бидејќи многу мали димензии имаме 16 фиксна големина на налози. Купувачот наредби различна количина. Купувачот ќе добие соодветна големина Стандардната големина : 1 квадратен метар = 140 cm (ширина) x 70.5 cm (висок) (4'2 "x 2'3") 2 ft квадратни метри = 200 cm (ширина) x 100 cm (висок) (6'5 "x 3" 2 ") ft 3 метри квадратни = 208 см (ширина) x 146 cm (висок) (6'8 "x 4'8") нозе 4 метри квадратни = 250 см (ширина) x 160 см (висок) (8'2 "x 5'3") ft 5 квадратни метри = 280 см (ширина) x 180 см (висок) (9'2 "x 5'11") нозе 6 квадратни метри = 300 см (ширина) x 200 см (висок) (9'10 "x 6'7") нозе 7 метри квадратни = 330 см (ширина) x 210 см (висок) (10'10 "x 6'11") нозете 8 квадратни метри = 360 см (W) x 230 см (висок) (11'10 "x 7'6") нозе 9 квадратни метри = 380 см (ширина) x 240 cm (висок) (12'5 "x 7'10") нозе 10 квадратни метри = 400 см (ширина) x 250 см (висок) (13'1 "x 8" 2 ") метри на 11 метри квадратни = 420 см (ширина) x 260 cm (висок) (13'9 "x 8'6") нозете на 12 квадратни метри = 440 см (ширина) x 270 см (висок) (14'5 "x 8'10") нозе 13 метри квадратни = 460 см (ширина) x 280 cm (висок) (15'1 "x 9'2") нозе 14 метри квадратни = 480 см (ширина) x 290 cm (високи) (15'9 "* 9'6") нозете 15 квадратни метри = 500 см (ширина) x 300 см (висок) (16'5 "x 9'10") нозе 16 квадратни метри = 500 см (ширина) x 320 см (висок) (16'5 "x 10'6") нозе
Други големина . (ширина и висина) . ве молиме да ни каже. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. 3 : Пополнете ги деталите .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .Плаќања .на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2.8 m Висина = 1.7 m. 2.8 m x 1.7 m = 4.76m2 заокружување .Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Не 10m L и 0.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Со иста позадина ролни. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Ширина и висина. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да).
Ако ви треба 5 квадратни mural позадина, ве молиме изберете "квантитетот 5" тука. Во меѓувреме, означете ги вашите детали на ширината на ѕидот и висината под цел. Ефект show (прикажи); Употреба Вовед;
Информации за производот логото

R

Додатоци на производи