.

.

Обичај фото позадина 3d таванот мурали слика за позадина небото праска цвет гулаби декорација сликарство тапети за ѕидови 3d

Обичај фото позадина 3d таванот мурали слика за позадина небото праска цвет гулаби декорација сликарство тапети

DEN 816.00
DEN 1568.64
-48 %
Од стока


Драги мои пријатели. Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата таванот мурали
Купувачот мора да ги прочитате :
таванот мурали позадина цена : $ / метар квадратен. Тоа не е една ролна.
1 квадратен метар = 1pcs. 2 квадратен метар=2 парчиња. 3 квадратен метар =3pcs ..
Ширина x должина = квадратни метри = Цел Количина
ви треба место цел е ширина*должина,
ако ширината е 3m ,должината е 2m ,ви треба место цел е 6 квадратни метри
Ако треба да големината е 6.1 до 6,5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 6 метри квадратни.
Ако треба да големината е 6.6 да 6.9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 7 метри квадратни
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри. Бидејќи многу мали димензии најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам?
Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.
Имаме 12 фиксна големина цел.
Купувачот различна количина цел. Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1=140cm(L)×70.5 cm(W) (4'3"×2'3")
Количина : 2=200cm(L)×100cm(W) (6'5"×3'3")
Количина : 3=208cm(L)×146cm(W) (6'8"×4'8")
Количина : 4=200cm(L)×200cm(W) (6'5"×6'5")
Количина : 5=250cm(L)×200cm(W) (7'6"×6'5")
Количина : 6=300cm(L)×200cm(W) (9'8"×6'5")
Количина : 7=300cm(L)×250cm(W) (9'8"×8'2")
Количина : 8=400cm(L)×200cm(W) (13'6"×6'5")
Количина : 9=350cm(L)×260cm(W) (11'4"×8'7")
Количина : 10=360cm(L)×280cm(W) (11'8"×9'2")
Количина : 12=400cm(L)×300cm(W) (13'6"×9'8")
Количина : 16=500cm(L)×320cm(W) ( 16'4 "x 10'5" ") други големина : Вашиот ѕид димензии (ширина и должина).ве молиме да ни каже. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина Нека ви даде пресмета количината и цената на правилен редослед

Димензии:
custom size
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Други
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Медитеранот
Бренд Име:
WDBH
Површински Третман:
Печатење
боја:
Црвена
wallpaper:
ѕидот трудови дома декор
3d позадина:
Стереоскопски 3d позадина
ѕидот налепница:
3d соба позадината на пејзажот
R

Додатоци на производи