.

.

Фламинго Птица Сликарство фото ѕид mural за дневна соба и спалната соба тв грб ѕид оркестарот papier peint 3d обичај животинско мурали

Фламинго Птица Сликарство фото ѕид mural за дневна соба и спалната соба тв грб ѕид оркестарот papier peint

DEN 499.00
DEN 959.04
-48 %
Од стока


Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Бренд Име:
JRong
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Шема:
Yes
R

Додатоци на производи