.

.

beibehang Обичај позадини 3d големи фото позадини фрески jade резба богатите фрески дневна соба ТВ ѕид de papel parede

beibehang Обичај позадини 3d големи фото позадини фрески jade резба богатите фрески дневна соба ТВ ѕид de papel

DEN 726.00
DEN 1296.00
-44 %
Од стока

Залепете го на ѕидот и употреба на нож за да се намали од вишокот дел и користете крпа за да се исчисти лепак overflow. Ве молиме додадете екстра 0.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета . Ако не се обезбедени ни вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе Случаен основен материјал "Блиц сребро платно" и следниве стандардната големина. Проверете ја големината на позадината и одговара на моделот. И четка лепак на ѕидот прво. Сјајна површина. свилен површината. Користете нож за да се намали од вишокот на дел околу штекер. Кога pasting втората панел, да се биде внимателен за да одговара на моделот на wallpaper.77 Квадратни метри . Анти-mildew Земе на гласачките места : Тоа е еден вид на обичај mural позадина. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. Висок квалитет. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината. ( Во близина на вратите и на прозорец за да се задржи се исуши природно. Било која големина на mural позадина е за целата шема. Ви треба за да купите 8 метри квадратни, Кога ќе се направи нарачка.

Димензии:
1 M2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
13176020
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
R

Додатоци на производи