.

.

3D Црно Бела Град Изградба Апстрактно Сликарство Градскиот Пејзаж Ѕид Хартија Мурали за Дневна Соба Оркестарот Архитектура Зграда

3D Црно Бела Град Изградба Апстрактно Сликарство Градскиот Пејзаж Ѕид Хартија Мурали за Дневна Соба Оркестарот

DEN 499.00
DEN 959.04
-48 %
Од стока


Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Бренд Име:
JRong
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Шема:
Yes
R

Додатоци на производи