.

.

Децата соба позадина 3D позадина страна се насликани акварел тропски лист птица птица софа во позадина ѕид позадина Beibehang

Децата соба позадина 3D позадина страна се насликани акварел тропски лист птица птица софа во позадина ѕид

DEN 726.00
DEN 1008.00
-28 %
Од стока

Ве молиме додадете екстра 0. Благодарение 16 стандардна големина се достапни : available :
Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е широк = ?М 、висока =?м јас ќе го следат вашиот производство скала не грижете
Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 11 s quare метар = 420cm(W) x 260cm(H) (13'9" x 8'6") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft
Количина : 13 s quare метар = 460cm(W) x 280cm(H) (15'1" x 9'2") ft Количина : 14 s quare метар = 480cm(W) x 290cm(H) (15'9" x 9'6") ft Количина : 15 s quare метар = 500cm(W) x 300cm(H) (16'5" x 9'10") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft Ако ви треба 5 квадратни mural позадина, ве молиме изберете "квантитетот 5" тука. Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. Бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро платно (основен материјал) / HD не-плетени хартија / шема Кожа / Не-плетени хартија / трева структура / 3d олеснување Ефект ефект : три-димензионални чувство на силна.

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
R

Додатоци на производи