.

.

Дом 3D Позадина за Ѕид 3d Декоративни Ѕид Хартија Позадина 3D Плоштадот Слива Цвет Позадина Мурали

Дом 3D Позадина за Ѕид 3d Декоративни Ѕид Хартија Позадина 3D Плоштадот Слива Цвет Позадина Мурали

DEN 804.00
DEN 1200.00
-33 %
Од стока


Дом 3 D Позадина за Ѕид 3d Декоративни Ѕид Хартија Позадина 3 D Плоштадот Слива Цвет Позадина Мурали на пример. ако вашиот ѕид големина е width=360cm и висина=240cm, вашиот треба да се додаде 5cm на двете страни,(360+5) X(240+5)=8.9425=9 метри квадратни.значи вашиот игра цел на 9 квадратни метри Количина : 1 квадратен метар = 140cm (W) x 70cm (H) или 100cm (W) x 100cm (H)
Количина : 2 квадратен метар = 200cm (W) x 100cm (H) или 100cm (W) x 200cm (H)
Количина : 3 квадратен метар = 208cm (W) x 146cm (H) или 146cm (W) x 208cm (H)
Количина : 4 квадратен метар = 200cm (W) x 200cm (H) или 260cm (W) x 150cm (H)
Количина : 5 квадратен метар = 250cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 250cm (H)
Количина : 6 квадратен метар = 300cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 300cm (H)
Количина : 7 квадратен метар = 300cm (W) x 250cm (H) или 250cm (W) x 300cm (H)
Количина : 8 квадратен метар = 400cm (W) x 200cm (H) или големина
Количина : 9 квадратен метар = 350cm (W) x 260cm (H) или големина
Количина : 10 квадратен метар = 360cm (W) x 280cm (H) или големина
Количина : 12 квадратен метар = 400cm (W) x 300cm (H) или големина
Количина : 16 квадратен метар = 500cm (W) x 320cm (H) или големина
123 111111111
11 1 234
1277563792008459 Попуст 50% Исклучување Корист за нашите VIP корисниците US $ 25.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 28.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 28.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 26.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /квадратен метар US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 29.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 26.00 /метар квадратен US $ 26.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 29.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен
3

боја:
embossment хартија, свила крпа, Неткаени
Димензии:
со квадратни метри
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Бренд Име:
ANNAGOODS
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
w17018906
Шема:
Yes
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Гроздобер
R

Додатоци на производи