.

.

персонализација на Европската врежана позадина пурпурна орхидеи пеперутка Релјефи декоративни mural de papel parede 3d позадина Beibehang

персонализација на Европската врежана позадина пурпурна орхидеи пеперутка Релјефи декоративни mural de papel

DEN 726.00
DEN 1008.00
-28 %
Од стока

Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот.77 Квадратни метри . Материјал Карактеристики : лесен за чистење Анти-статички, добра вода-порозни . Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид е чиста и рамна. Анти влажност. Ширина x висина = m = цел количество answer : ___________________________ Note : Да, ве Молиме да се биде внимателен 1 M2 цел.
Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. 3 S quare метри = 3 еез . Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. висок квалитет. Анти-мувла
Земете На Гласачките Места :
Тоа е еден вид на Обичај mural позадина, Ние мора да произведуваат според вашиот ѕид точна големина (Висина и Ширина). Во ред, кој може да го добиете она што го сакате. Ве молиме да се разгледа и, пред купување, ви Благодариме!
Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина. Обичај позадини се состои од многу мали парчиња. Подготви потребните алатки : Лепак, Четка, Ролери, Scraper, Владетел, Нож, Крпа / Сунѓерот 2 . Во меѓувреме, означете ги вашите детали на ширината на ѕидот и висината под цел.
Ве молиме напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето.
Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
R

Додатоци на производи