.

.

Бесплатен превозот На Млечниот Пат ѕвездена космосот личност mural позадина прилагодување зенит спалната соба ТВ поставување ѕидни тапети

Бесплатен превозот На Млечниот Пат ѕвездена космосот личност mural позадина прилагодување зенит спалната соба

DEN 1066.00
DEN 1440.00
-26 %
Од стока

ние ќе ја испрати на предмети wihtin 3 дневна откако вашата уплата е завршен.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот Три-димензионални 3d персоналните ктв позадина таванот простор позадина 3d црна позадина за дневна соба US$ 29.5 /место $30.ако објектите се оштетени или загубени кога тие се returmed,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. На пример, големина : , ширина 3 метри,висина од 2,3 метри .
Бесплатен превозот Космички Маглина ѕвезда позадина личност современото живеење соба Кафе салата бар КТВ огромни мурали личност позадина US$ 30.купувачот треба да се обиде да се поднесе caim со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.90 54 % ПОПУСТ $ 14.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот ѕвезденото небо позадина 3 D позадина мурали Маглина голема дневна соба ТВ личност позадина спалната соба зенит покривот US$ 30.брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Површина : 3m*2.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот Космички Маглина ѕвезда позадина личност современото живеење соба Кафе салата бар КТВ огромни мурали личност позадина US$ 30.ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Количина : 1 квадратен метар = 140cm (W) x 70cm (H) или 100cm (W) x 100cm (H) Количина : 2 квадратен метар = 200cm (W) x 100cm (H) или 100cm (W) x 200cm (H) Количеството : 3 квадратен метар = 208cm (W) x 146cm (H) или 146cm (W) x 208cm (H) Количеството : 4 квадратен метар = 200cm (W) x 200cm (H) или 260cm (W) x 150cm (H) Количина : 5 квадратен метар = 250cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 250cm (H) Количеството : 6 квадратен метар = 300cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 300cm (H) Количеството : 7 квадратен метар = 300cm (W) x 250cm (H) или 250cm (W) x 300cm (H) Количеството : 8 квадратен метар = 400cm (W) x 200cm (H) или големина Количина : 9 квадратен метар = 350cm (W) x 260cm (H) или големина Количина : 10 квадратен метар = 360cm (W) x 280cm (H) или големина Количина : 12 квадратен метар = 400cm (W) x 300cm (H) или големина Кога ќе се создаде одредена нарачка, ве молиме оставете порака за ширина и висина во ред
123
Услови за користење на услугите
Shipmet :
кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни.
Превозот цена не вклучува било importtaxes,и купувачи се одговорни за царински давачки.9=7 метри квадратни.00 50 % ПОПУСТ $ 13 /место $29. Ви треба за да купите 7 метри квадратни (7 парчиња).
ние не notguarantee deliverytime на сите intermational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји.8 /место $29.
ние ќе рефундирање на ју ако ви се врати предметите wihtin 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Се враќа :
ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни customsfees.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот ѕвезденото небо позадина 3 D позадина мурали Маглина голема дневна соба ТВ личност позадина спалната соба зенит покривот US$ 30.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети
Боја На Несовпаѓање
Diferences во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.00 50 % ПОПУСТ $ 15 /место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 14.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво befor ќе остави негативен фидбек.5 /место $29.90 /метар квадратен
.кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот Космички Маглина ѕвезда позадина личност современото живеење соба Кафе салата бар КТВ огромни мурали личност позадина US$ 30.00 55 % ПОПУСТ $ 15 /место $30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот ѕвезденото небо позадина 3 D позадина мурали Маглина голема дневна соба ТВ личност позадина спалната соба зенит покривот US$ 30.

R

Додатоци на производи