.

.

Bluetooth Шапка Плетени Зима Beanie mp3 Музика Bluetooth Шапка Капа Говорникот Спорт Жени/Мажи Headphone Bluetooth Слушалки Слушалка

Bluetooth Шапка Плетени Зима Beanie mp3 Музика Bluetooth Шапка Капа Говорникот Спорт Жени/Мажи Headphone Bluetooth

DEN 335.00
DEN 335.04
-0 %
Од стока


Најдобри Ракавици се изработени со внимание на деталите на премиум материјали за удобност & издржливост. Уживаат целосна Сезона или повеќе на топло-го впери прстот texting блаженство, со секој пар.
Удобно и висок квалитет на ракавици материјал со одлична еластичност, се Протега да се вклопи во повеќето раце, лесно Можете да добиете обичај се вклопуваат според вашите раце. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
*texting во nippy воздух на вашиот паметен Телефон
*користејќи го најдете-мојот автомобил стан во замрзнување паркинг
*поставување на телефонски повици за време снежни топки се бори без прекин
*кршење дека совршен wintry шут на вашиот i Phone
Ќе падне во љубов со овој чувство. Тоа е одличен избор за Подароци или Вашиот Сопствен Облекување. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 25-45 работни дена во зависност од земјата доставени до.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Те штити од студена зима и, исто така, ќе ви овозможи да слушате музика и да разговараат додека го прават различни од другите активности. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Моден изгледа добар изглед, вашата облека со совршен натпревар, најважно е да се Задржи вашите раце топли сите зима!
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.
Вградена Li-ion наплаќа батерија, полнење преку USB кабел, долго стенд-бај време.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси.
Прекрасен објект за облечен во студена зима додека скијање, сноубординг, уметничко лизгање, создаваат,ангажманот, кампување, планинарење или било отворено спортови и активности.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.7 V/120m A
Време на полнење : 2.
Спецификации :
Bluetooth Верзија : V4.5 ЧАСА
Време во мирување : 60 Часа
Континуираното работно време : околу 6 Hrs
Bluetooth име : Магијата Шапка
Големина : Одговара за глава обемот 56-62cm
Звучници може да биде симната, така што ќе може да се мијат шапка
Количина : 1pc
Пакет се вклучени :
1 x Bluetooth Музички Шапка
1 x Полнење кабел
1 x Упатство
Најдобар Квалитет на Мажи/Жени Зима Мода Топлина Спорт екран осетлив на допир Ракавици texting на Екранот на Допир, Ракавици
Опис На Производот :
Повеќе нема да имаат проблеми да се игра телефон во зима, нова генерација на топло мода мека на допир екран ракавици за сите паметни телефони и екран на допир уреди. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Еластична плетени материјали, топла, мека и стилски дизајн. Купи повеќе за вашите пријатели и семејството.

Функција:
Спорт
Линија Должина:
Никој
Приклучок Тип:
USB
Безжичен:
Yes
Водоотпорен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Отпорот:
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Стил:
Headband
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Бренд Име:
CHENFEC
Со Микрофон:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Број На Модел На:
bluetooth шапка
Чувствителност:
123dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Контрола На Копчето:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
комуникација:
Безжичната
Поддршка СТАН:
No
Безжична Тип:
Bluetooth
R

Додатоци на производи