.

.

10pcs S530 Плус Мини Безжична Bluetooth Слушалки Невидливи Earbuds Бучава Поништување на Мали Слушалки со Микрофон Handsfree за телефонот

10pcs S530 Плус Мини Безжична Bluetooth Слушалки Невидливи Earbuds Бучава Поништување на Мали Слушалки со Микрофон

DEN 2397.00
DEN 2820.00
-15 %
Од стока

Aimitek 10pcs/многу S530 Плус Мини Безжична Bluetooth Слушалки трговија на Големо Поголема Звук Повеќето од Нашите Клиенти кои Купиле овој Earbuds Велејќи дека Квалитетот на Звукот е Поголем од секој S530 Earbuds. Вграден DSP аудио обработка на системот, може да биде многу добра елиминира Бучавата и ехо, за да се обезбеди јасна комуникација, и музика. Повеќе Музика Време Изградена-во 50m Ah Полимер Батерија која ќе трае до 4 часа за Континуирано Време на Разговор и 3.5 часа на Музика Време. Невидливи Gadget, Со компактен пренослив дизајн, тоа е најмногу мини Bluetooth слушалки;Високи перформанси стерео Bluetooth слушалки, мали, лесни и стилски. Тоа е Доволно Мала за да Можете да ја Слушате Музика или Гледате moive за Време на Работа во Заводот, а Тоа е Одлично за Возење Повици. 0.15 ОЗ САМО. Мулти Уреди Конекција за Да се поврзете две уред во исто време,безжичен опсег до 33 стапки (10m). Satifaction Гаранција големината на овој Безжична Bluetooth Слушалки е изведен од датумот на полагањето на нашите инженери кои ќе биде погоден со повеќето лица", и двете уши. Компатибилен со повеќето Bluetooth-от уреди. Спецификации Bluetooth верзија : V4.1+EDR време на Полнење : 1-2 часа Режим на време : 120 часа Игра пат : 5 часа време на Разговор : 3 часа Јазична поддршка : Кинески на англиски јазик Пренос на далечина : 10 m Функција : Поддршка музика, гласовна контрола, јавете се во функција на Поддршка на договорот : Слушалки, со A2 DP, AVRCP Пакет се Вклучени : 1 x Aimitek S530-Плус Невидливи Слушалка 1 x USB на микро USB полнач (10pcs/многу) Спарување Настава Држење на копчето на слушалките за 6 секунди или ПОВЕЌЕ, се додека не го видите на Сино Светло трепка, тогаш ве молиме љубезно кликнете Bluetooth "S530-ПЛУС" на вашиот мобилен телефон за да се спарите со слушалки. Ако вашиот телефон не може да се најде на S530-ПЛУС, ве молиме љубезно ве молиме обидете се да го рестартирате вашиот телефон. Ако не можете да го спарите, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Полнење настава ве Молиме љубезно приклучете го полначот во слушалки со 5 V 1А и полнење на слушалката за да нема повеќе од 2 часа, потоа led индикатор ќе се претвори во Црвено кога ви наплаќаат тоа, но тоа ќе го исклучи автоматски кога целосно наполнета (Обично тоа ќе трае околу 1 час, за да целосно да ја наполните). Јазичните Промени Ако сакате да го смените јазикот од страна на несреќа, ве молиме обидете се да ги следниве чекори подолу за да го промените јазикот : Прво на сите, ве Молиме Отстранете S530-Плус со вашиот телефон со исклучување на bluetooth funtion на вашиот мобилен телефон, но НЕ се претвори од слушалките. Потоа држете го притиснато копчето за 1 секунда и слушалките ќе биде изменета на англиски Режим. Вклучете ја bluetooth функцијата на вашиот мобилен телефон, тогаш ве молиме кликнете на "S530-Плус" на вашиот видиме дека тоа ќе се пар со вашиот мобилен телефон автоматски. Ако слушалките не се пар со вашиот мобилен телефон автоматски се во чекор 3, ве молиме обидете се повторно спарувањето настава и пар тоа повторно со вашиот мобилен телефон.

R

Додатоци на производи