.

.

1 Парче Унисекс Готвач Врвот Двојно гради Јакни Суши Кујна Работа Носат 3Colors M/L/XL/XXL/XXXL

1 Парче Унисекс Готвач Врвот Двојно гради Јакни Суши Кујна Работа Носат 3Colors M/L/XL/XXL/XXXL

DEN 730.00
DEN 972.48
-25 %
Од стока


1set (Готвач Униформа,престилка,капа ) Унисекс Готвач Врвот Јакни, Храна Готвење суши престилка шапка,Кујна Работа Носат
Функција : Brand New & Висок квалитет. Должина На Ракав : Кратки Ракави. Модел : Чиста Боја. Деколте : Застане colla. Еластичност : Еластична. Материјал : Памук Смеса. Големина : M L XL 2 XL 3 XL 5 Sizes. Боја : Бело - Како фотографии е прикажано.
Answer : ___________________________ NOTE : 1. Таму би можело да биде малку разлика во боја
2. таму може да се 1-3cm во големина отстапување (1cm=0.39 инчен).
големина на висина на половината тежина

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Материјал:
Ацетат,Памук
Бренд Име:
WELIVENICE
Број На Модел На:
2323
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
R

Додатоци на производи