.

.

Нерѓосувачки Челик Метал Ропство Поставите Рака Глуждот Ракави Вратот и Јаката Роб Bdsm Фетиш Лисици Секс Игри и Играчки за Возрасни Ограничувања

Нерѓосувачки Челик Метал Ропство Поставите Рака Глуждот Ракави Вратот и Јаката Роб Bdsm Фетиш Лисици Секс Игри

DEN 3922.00
DEN 4128.00
-5 %
Од стока

Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови. Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Тоа е навистина надвор од нашата контрола. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Оддалечена Област Доплата : Ако вашата адреса е припаѓаат на Оддалечена Област. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Потсетување : 1. Поради фотографијата која причина, сликите се за повикување само. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што на дополнителни трошоци ќе биде пред купување. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостаток. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и/или undeliverable. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок.3 cm Машки : јака внатрешен дијаметар 13. International Shipping : 1. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Ви благодариме! Начин На Плаќање : 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express е точно. Ние претпочитаат Зачувам . Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Ако не одредите боја, ние ќе направиме се случајно пратката. Објектот ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена, веднаш штом вашата Уплата е Потврдена.3 cm, legcuffs внатрешен дијаметар 7.Нерѓосувачки Челик Метал Ропство Поставите Рака Глуждот Ракави Вратот и Јаката Роб Bdsm Фетиш Лисици Секс Игри и Играчки за Возрасни Ограничувања
Информација За Производот :
Материјал : нерѓосувачки челик
2 Големина : Женски : јака внатрешен дијаметар 11. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Време на испорака : Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Ако сакате побрзо превозот, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс/UPS-от како вашиот превозни средства. 1) Ако не се примени на објект на пат, или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или Alie Express порака, ние ќе ви одговори за вас во рок од 24 Часа. 4) Ер Mail Пост е цената е најевтин, но времето за испорака зависи од Post office. Имаме право да побара од вас да плаќаат дополнителни Оддалечена Област Доплата повторно дури и веќе готови уплатата за вашата нарачка. Ве молиме repack објектот внимателно. Ако ви се интересни во нашите производи, ве молиме цел & плати тоа сега!
. Кога ние се нудат бесплатен превозот повеќе од еден превозник, ние ќе го избере еден од нив од страна на самите себе. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

боја:
женски, машки
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Број На Модел На:
QMR-11102044
Бренд Име:
Црна Император
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
2 size choose
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Вид:
возрасни игри во bdsm алатки
Стил:
секс играчки за парови
Тип:
комплет ропство ограничувања
Употреба:
ропството јака нога песна
Објектот:
sextoy еротски производи
R

Додатоци на производи