.

.

camaTech 64CM СТП Кожа Коњ Камшик Со Меч се Справи со Рака Форма Тепањето Paddles Фетиш во BDSM Lash Flogger Роб Игра За Неколку

camaTech 64CM СТП Кожа Коњ Камшик Со Меч се Справи со Рака Форма Тепањето Paddles Фетиш во BDSM Lash Flogger

DEN 383.52
Од стока


Со цел да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба,пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс.
Карактеристики : Камшик Делот Мерки Импресивен. Правење На Прекрасни Напукнување На Бучава На Влијание. Мала тежина и преносни.
Карактеристики : Материјал : СТП Кожа Боја : Црна Димензии : За 64 CM(Како Слика ја Покажува)
Пакет се вклучени : 1 x Коњ Камшик
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата е потврдена. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO). Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег).УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express порака ако НЕ сте добиле објект по 60 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати предмети.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 40 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, ви Благодарам многу. Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение, Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо, однапред ви Благодариме за вашето трпение. Ако имате било какви прашања, pls не двоумете се да ни e-mail : Нашата работното време е 17 : 00-06 : 00 [Pacific Time](Освен недела)
Најчесто поставувани ПРАШАЊА

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Бренд Име:
camaTech
Големина:
About 64CM (As Picture Shows)
Број На Модел На:
MA289
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
СТП Кожа
Непристојни Слика:
No
боја:
Црна
Пол:
Жените и Мажите, Лезбејки и Геј
Пакет:
Дискретна пакет
R

Додатоци на производи