.

.

Гориво Пумпа Сензор За Брзина Мицубиши Montero Pajero Shogun ME203180

Гориво Пумпа Сензор За Брзина Мицубиши Montero Pajero Shogun ME203180

DEN 617.76
Од стока

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 22g
За автомобили
Пакетот Вклучува : 1pc Гориво Пумпа Сензор за Брзина
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
MA0152

Тип На Објект:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Бренд Име:
Pouvoir
Име На Модел:
За Автомобили
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
22g
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
легура Пластични Собранието производи
Специјални Функции:
Мотори делови
R

Додатоци на производи