.

.

GY6 скутер 50cc 70cc 90cc JOG50 XH90 PZ19 19mm carburetor со електрична задави кабел бесплатен превозот

GY6 скутер 50cc 70cc 90cc JOG50 XH90 PZ19 19mm carburetor со електрична задави кабел бесплатен превозот

DEN 1048.00
DEN 1103.52
-5 %
Од стока


Бренд Име:
KOOL БУМ
Име На Модел:
jog50
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Carburetor
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
снабдувањето со гориво
R

Додатоци на производи