.

.

keihin mikuni ttr irbis 150cc 200cc 250cc Мотоцикл dirt bike неограничен универзален двојна гас кабел лактот главата додатоци

keihin mikuni ttr irbis 150cc 200cc 250cc Мотоцикл dirt bike неограничен универзален двојна гас кабел лактот

DEN 575.52
Од стока


Бренд Име:
KOOL БУМ
Специјални Функции:
пригушување кабел
Објектот Ширина:
130cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
пригушување кабел
Материјал Тип:
Челик
R

Додатоци на производи