.

.

Mikuni Carburetor VM24 28mm carburetor faom филтер за воздух intkae цевка водот 140CC 150CC 160cc Нечистотија Јама Велосипед бфб kayo taotao

Mikuni Carburetor VM24 28mm carburetor faom филтер за воздух intkae цевка водот 140CC 150CC 160cc Нечистотија

DEN 3009.00
DEN 3167.52
-5 %
Од стока


Бренд Име:
KOOL БУМ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Carburetor
Материјал Тип:
Легура
Име На Модел:
VM24
Специјални Функции:
снабдувањето со гориво
R

Додатоци на производи