.

.

Џеб велосипед мини мото atv quad 47cc 49cc carburetor 13mm две удар додатоци дел бесплатен превозот

Џеб велосипед мини мото atv quad 47cc 49cc carburetor 13mm две удар додатоци дел бесплатен превозот

DEN 479.52
Од стока


Бренд Име:
KOOL БУМ
Име На Модел:
PZ18
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.4kg
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
хидрати
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
1inch
R

Додатоци на производи