.

.

тактички AR 15 Додатоци Airsoft TPE Прилагодливи Појас Акција Маска Посебни Прилагодливи главата појас со еластична За Лов

тактички AR 15 Додатоци Airsoft TPE Прилагодливи Појас Акција Маска Посебни Прилагодливи главата појас со еластична

DEN 184.00
DEN 193.92
-5 %
Од стока


тактички AR 15 Додатоци Airsoft TPE Прилагодливи Појас Акција Маска Посебни Прилагодливи главата појас со еластична За Лов Материјал : TPE Боја : Црна
За Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Испорака
1. Поради превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Биде Remvoed Пред да се Испрати .
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
3. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Кога ќе го поставите цел , pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање , ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен .
4. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
6. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји , кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. Pls не дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , брокерски такси , давачки и даноци за увоз во вашата земја . Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки .
7. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки .
8. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија , купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба , и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата . Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба .
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Број На Модел На:
прилагодливи појас
Бренд Име:
WoSporT
Тип:
макбаскет маска
Точка име :
прилагодливи појас
боја:
Црна
Материјал:
TPE
R

Додатоци на производи