.

.

CUESOUL CSPCT018 6pcs/set Јапонија Pigskin 14mm 9 Слој Билјард Базен Чарли Совети -- Мека

CUESOUL CSPCT018 6pcs/set Јапонија Pigskin 14mm 9 Слој Билјард Базен Чарли Совети -- Мека

DEN 959.52
Од стока


CUESOUL 6pcs/set Јапонија Pigskin 14mm 9 Слој Билјард Базен Чарли Совети Мека
Материјал : Јапонија Pigskin
Големина : 14mm, 9 Слој
Цврстина : S
Пакетот Вклучува : 6pcs сосема нов чарли совет
Овој објект имаат СКОПЈЕ,S,M,H,Г.Г за изберат, откако ќе поставите цел, можете да ги оставите информации цел да ни каже,кои цврстина сакате. Ние исто така снабдување други висок квалитет чарли snooker совет, билијард чарли совет, ако ви треба друг стил, добредојдовте да контактирате со нас! Уживаат во шопинг од нас!

R

Додатоци на производи