.

.

Бесплатен Превозот BC001 1pcs Cuesoul Про Првенство Смола 2 1/4 6oz Билјард Чарли Топката, Базен Чарли Топката, Snooker Чарли Топката

Бесплатен Превозот BC001 1pcs Cuesoul Про Првенство Смола 2 1/4 6oz Билјард Чарли Топката, Базен Чарли Топката,

DEN 719.52
Од стока


Бесплатен Превозот Cuesoul Про Првенство Смола 2 1/4 6oz Билјард Чарли Топката, Базен Чарли Топката, Snooker Чарли Топката
Материјал : Смола
Дијаметар : 2 1/4
Тежина : : 6 мл
Облик : Тркалезна
Состојба : Brand new со пакет
Ова е топката повеќето широко се користи од страна на професионални базен играчи во меѓународните турнири. На Cuesoul Про Чарли Топката е направен од специјален фенолни смоли, кои ви даваат супериорни враќа карактеристики за крајна прецизност снимки и repositioning. Оваа билјард топка е произведени и тестирани за да силните калибрација, sphericity, тежина и дијаметар спецификации во светот, а тоа е преку прекалени vitrified површината гаранции исклучителни долговечност.

R

Додатоци на производи