.

.

CUESOUL 10мм 6 Слој Pigskin Тешко Чарли Snooker Совети

CUESOUL 10мм 6 Слој Pigskin Тешко Чарли Snooker Совети

DEN 911.52
Од стока


CUESOUL 10мм 6 Слој Pigskin Тешко Чарли Snooker Совети 6pcs/set , Бесплатен Превозот
Материјал : Јапонија Pigskin
Големина : 10мм, 6 Слој
Цврстина : Тешко
Пакетот Вклучува : 6pcs сосема нов чарли совет
Овој објект имаат S,M,H за изберат, откако ќе поставите цел, можете да ги оставите информации цел да ни каже,кои цврстина сакате. Ние исто така снабдување други висок квалитет чарли snooker совет, билијард чарли совет, ако ви треба друг стил, добредојдовте да контактирате со нас! Уживаат во шопинг од нас!

R

Додатоци на производи