.

.

CUESOUL 14mm 9 Слој Pigskin Чарли Совети за Базен Чарли - 6 Парчиња, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

CUESOUL 14mm 9 Слој Pigskin Чарли Совети за Базен Чарли - 6 Парчиња, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 959.52
Од стока


CUESOUL 14mm 9 Слој Pigskin Чарли Совети за Базен Чарли - 6 Парчиња, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Материјал : Pigskin
Големина : 14mm, 9 Слој
Цврстина : SS,S,M,H,Г.Г
Пакетот Вклучува : 6pcs сосема нов чарли совет
Проверете боја за Цврстина пред да се одржи редот.
Овој објект имаат СКОПЈЕ,S,M,H,Г.Г за изберат, откако ќе поставите цел, можете да ги оставите информации цел да ни каже,кои цврстина сакате. Ние исто така снабдување други висок квалитет чарли snooker совет, билијард чарли совет, ако ви треба друг стил, добредојдовте да контактирате со нас! Уживаат во шопинг од нас!

R

Додатоци на производи