.

.

CUESOUL 6pcs/set Јапонија Pigskin 10мм 6 Слој Мека Чарли Snooker Совети

CUESOUL 6pcs/set Јапонија Pigskin 10мм 6 Слој Мека Чарли Snooker Совети

DEN 911.52
Од стока


CUESOUL 6pcs/set Јапонија Pigskin 10мм 6 Слој Мека Чарли Snooker Совети
Материјал : Јапонија Pigskin
Големина : 10мм, 6 Слој
Цврстина : Мека
Пакетот Вклучува : 6pcs сосема нов чарли совет
Овој објект имаат S,M,H за изберат, откако ќе поставите цел, можете да ги оставите информации цел да ни каже,кои цврстина сакате. Ние исто така снабдување други висок квалитет чарли snooker совет, билијард чарли совет, ако ви треба друг стил, добредојдовте да контактирате со нас! Уживаат во шопинг од нас!

R

Додатоци на производи