.

.

CUESOUL 10мм 6 Слој Јапонија Pigskin Чарли Snooker Совети, 6pcs/Set , БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

CUESOUL 10мм 6 Слој Јапонија Pigskin Чарли Snooker Совети, 6pcs/Set , БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 959.52
Од стока


CUESOUL 10мм 6 Слој Јапонија Pigskin Чарли Snooker Совети, 6pcs/Set , БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Материјал : Печени Свинска Кожа
Големина : 10мм, 6 Слој
Цврстина : Медиум, Тешко, Мека
Пакетот Вклучува : 6pcs сосема нов чарли совет
Овој објект имаат S,M,H за изберат, откако ќе поставите цел, можете да ги оставите информации цел да ни каже,кои цврстина сакате. Ние исто така снабдување други висок квалитет чарли snooker совет, билијард чарли совет, ако ви треба друг стил, добредојдовте да контактирате со нас! Уживаат во шопинг од нас!

R

Додатоци на производи