.

.

12v 24v mppt соларни задолжен контролор 30 засилувач, 30a mppt соларен контролер за полнење, 30a mppt контролер

12v 24v mppt соларни задолжен контролор 30 засилувач, 30a mppt соларен контролер за полнење, 30a mppt контролер

DEN 5809.00
DEN 6384.00
-9 %
Од стока


Повратни информации :
Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. – Соларен Модул Терминали : Поврзете соларни модули;
11. Монтажа на Закачалка : Клучалката отворот за монтажа;
10. – Оптоварување Терминали : Поврзете DC тип товари;
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT, Creditcard,
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

R

Додатоци на производи