.

.

Ekouaer Сон Се Облекуваат Лабава Nightdress Жените Секојдневен Sleepwear V Деколте, Batwing 3/4 Ракав Цврст Nighties Nightgown Дама Дома Фустан

Ekouaer Сон Се Облекуваат Лабава Nightdress Жените Секојдневен Sleepwear V Деколте, Batwing 3/4 Ракав Цврст

DEN 849.00
DEN 1415.04
-40 %
Од стока


 
Ние нудиме на големо услуга!!!
 
 
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако не се задоволни со нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме дека ќе се 100% се реши било каков проблем за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.
 
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања.
 
Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост . Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
 
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме Ако можете да изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела е испратен надвор.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Материјал:
Spandex,Полиестер
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
Ekouaer
Број На Модел На:
8290
Декорација:
Никој
Сезоната:
Есен
Материјал Состав:
95% полиестер, 5% spandex
боја:
бела, виолетова
Големина:
S, M, L, XL
Повод:
Спиење Неврзан
Облека Нега:
Рака мие, се Постават рамен да се исуши, Ниско ниво на железо
Точка 1:
Голем како loungewear и sleepwear
Точка 2:
Солидна Nighties Sleepwear
Пакет Содржина:
1 x Жените Sleepwear Фустан
Состојба:
Ekouaer 100% Сосема Нов.
Сезоната за:
Пролет, Лето, Есен
Нашиот Модел Информации:
Висина 172cm, Биста 87cm, Половината 60cm, Хип 89cm
R

Додатоци на производи