.

.

Трговија на големо(6 Парчиња) Висок квалитет Кајак Гребло Во IV Крило Ножот И Овална Вратило 10cm должина на вредноста и Слободни торба-Q03

Трговија на големо(6 Парчиња) Висок квалитет Кајак Гребло Во IV Крило Ножот И Овална Вратило 10cm должина на

DEN 41718.00
DEN 47952.00
-13 %
Од стока


Производот информациите кои : Bracsa iv КРИЛО
Сечилото : 52.5 X16.4 CM Тежина : 745g +/-35
Површина : 800cm2
Вратило : Целосна Јаглерод 2 парчиња, 10 cm прилагодите
Должина : 210-220cm или 205-215cm или 215-225cm или 220-230cm
тоа изгледа како "Bracsa IV',и се користи за подобро од "Bracsa iv"

R

Додатоци на производи