.

.

Бесплатни борба Санда целосен сет 8pcs заштитна чувари спорт шин guard шлем покривки препоните guard градите guard боксерски ракавици завој

Бесплатни борба Санда целосен сет 8pcs заштитна чувари спорт шин guard шлем покривки препоните guard градите

DEN 2964.00
DEN 3119.52
-5 %
Од стока


На санда целосен сет заштитна чувари има две бои : црна и црвена,ве молиме да изберете боја.
Бокс ракавици има сина,црвена и црна три боја,завој има бела,црна и црвена боја,ве молиме оставете порака која боја ти треба,или ние ќе го испрати по случаен избор,ви благодарам.

R

Додатоци на производи