.

.

Висок Квалитет Emersongear Тактички БРЗО Шлем Додаток ACH-MICH ЛАК Шлем Планината Железнички Б.К/DE/FG/Зелена

Висок Квалитет Emersongear Тактички БРЗО Шлем Додаток ACH-MICH ЛАК Шлем Планината Железнички Б.К/DE/FG/Зелена

DEN 572.00
DEN 608.64
-6 %
Од стока

Висок Квалитет Emersongear Тактички БРЗО Шлем Додаток ACH-MICH ЛАК Шлем Планината Железнички Б.К/DE/FG/Зелена
4 Color : Б.К / FG / DE / Зелена Пакет : 2 парчиња на месеци, 4pcs на завртки, 4pcs на завртка влошки

Тип:
Шлем
Глава Турнеја:
58-60cm
Возраст:
>14 Години
Сезоната:
Универзална
Спорт:
Други
Број На Модел На:
EM8823
Стил:
Преносни
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS
R

Додатоци на производи