.

.

Мотоциклизам Очила 3 Леќа Комплет, Алфа Војска Балистички Воена очила за сонце Тактички Шлем Очила, ББ Пиштол Bulletproof

Мотоциклизам Очила 3 Леќа Комплет, Алфа Војска Балистички Воена очила за сонце Тактички Шлем Очила, ББ Пиштол

DEN 610.00
DEN 813.60
-25 %
Од стока


Рамка Материјал : TR90;
Рамка Бои : Црна, Тен, Армијата Зелената Боја ;
Леќи во Боја : Транспарентна, Сива, Жолта (night vision);
Леќи Атрибут : Ветрот-Доказ, Анти-Отсјај, Појавува, UVA/UVB, Балистички;
Додатоци : Adjustalbe Рака, Ткаенина Торба ;

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Оптички Леќи Атрибут:
Јасно
Бренд Име:
EnzoDate
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Алфа
рамка боја:
Црна
Леќа Висина:
4cm
Леќа Ширина:
7cm
Леќи Материјал:
Пластични
3 Леќи:
Транспарентен, Сива, Жолта (night vision)
Леќа Атрибути:
Правец на-Доказ, Анти-Отсјај, Појавува, UVA/UVB, Балистички
R

Додатоци на производи