.

.

Фудбал Торба Мажи За Салата Работи Кампување Обука Водоотпорен Перница Кошарка Фитнес Плус Капацитет Жените Спортска Торба

Фудбал Торба Мажи За Салата Работи Кампување Обука Водоотпорен Перница Кошарка Фитнес Плус Капацитет Жените

DEN 427.20
Од стока


Проектот бр. : RY186
Структура тип : главни торба, мобилен телефон торба
Покривачки материјали : најлон
Пол : погоден за двата пола
Функција : носете-отпор, анти-негативни, анти-сеизмички и дише
Стил : одмор, туризам, мода, креативност
Капацитет : 20-35 ml
Големина : околу. 37 см * 20 cm * 20 см
Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време * Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во нашата продавница *Данок. Ние ќе ги прогласи сите производи со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Мешани цел Тој е достапен во нашата продавница, кои можете да изберете различни производи и стави ги на Шопинг Количка. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и Банкарски трансфер итн. Ние го прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку Aliexpress која е безбедна и за купувачот и продавачот. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидат активни во комуникацијата за решение,ви благодариме.

Тип на спорт:
Фитнес
Бренд Име:
Aolikes
Материјал:
Најлон
Капацитет:
20-35L
R

Додатоци на производи