.

.

Добри Спортски Додатоци Тактички Торба Пушка Случај Отворено Виткање Ловечка Пушка Пакети Спортска Торба Пешачење Лов Торба Риболов Торба

Добри Спортски Додатоци Тактички Торба Пушка Случај Отворено Виткање Ловечка Пушка Пакети Спортска Торба Пешачење

DEN 1563.00
DEN 2171.04
-28 %
Од стока


Добри Спортски Додатоци Тактички Торба Пушка Случај Отворено Виткање Ловечка Пушка Пакети Спортска Торба Пешачење Лов Торба Риболов Торба
Име : Отворено виткање ловечка пушка пакети Материјал : 600 D Оксфорд ткаенина Боја : Црна/ACU/Woodland маскирна Токи : Прилагодено пластични тока алатки Функција : Свитлива Димензии : Како што е прикажано Тежина : Околу 0.76 kg Почитувани Купувачот , ако не сте задоволни со нашата служба или имате било какви прашања во врска со стоката , ве молиме слободно контактирајте со нас пред оставајќи ја вашата повратна информација . Ние ќе ви биде задоволство да се реши ова прашање за вас веднаш . Ви благодариме !

Тип на спорт:
Лов
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Материјал:
Најлон
Тип на спорт:
Тактички Торба / Пиштол Торба
Материјал:
600D Оксфорд Ткаенина
боја:
Црна/ACU/Woodland маскирна
Токи:
Кориснички пластични тока алатки
Функција:
Свитлива
Тежина:
About 0.76kg
Место на Потекло:
Кина
Пол:
Унисекс
Стил:
лов торба
Делокруг на примена:
Отворено Спорт,Тактички,Лов,Планинарење,Риболов...
R

Додатоци на производи