.

.

Авто Задните Багажникот Багажникот на Автомобилот Гасни Амортизери Обвинет Пролет Амортизерите Лифт Поддршка За РЕНО 19 I II Б/C532 Hatchback 501.5 mm W/ спојлер

Авто Задните Багажникот Багажникот на Автомобилот Гасни Амортизери Обвинет Пролет Амортизерите Лифт Поддршка

DEN 1528.00
DEN 1679.04
-9 %
Од стока

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! 2 парчиња Авто Задните Багажникот Багажникот на Автомобилот Гасни Амортизери Обвинет Пролет Амортизерите Лифт Поддршка За РЕНО 19 I Б/C532 C53 B C53 C C534 C53 D E6 J C53 P 1988-1992 Со спојлер Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Должина [mm] : 501.5 Локација : Задна Врата Багажникот Багажникот Право & Лево
Апликации : АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за РЕНО 19 I (B/C53_) Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C532) МАЧКА C3 J 710 1397 43 58 Hatchback 1989/01 - 19 92/04 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53 B) F3 N 741 1721 54 73 Hatchback 1988/09 - 1992/04 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53 C) F3 N 743 1721 66 90 Hatchback 1988/09 - 1992/04 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, Б/C53 J) F8 Q 742 1870 година, 47 64 Hatchback 1988/09 - 1992/04 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.8 16 V (B/C53 D) F7 P 704 1764 99 135 Hatchback 1989/06 - 1992/04 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.4 E6 J 701 1390 59 80 Hatchback 1988/01 - 1992/12 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.2 C1 G 730 1237 40 54 Hatchback 188/01 - 1992/12 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.4 E7 J 700 1390 55 75 Hatchback 1990/09 - 19 92/04 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.9 DT F8 Q 610 1870 година, 68 92 Hatchback 1990/09 - 19 92/04 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53 P) C2 J 772 1397 43 58 Hatchback 1989/01 - 19 89/12 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.7 F2 N 720 1721 68 92 Hatchback 1988/09 - 19 92/04 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.4 E6 J 706 1390 60 82 Hatchback 1996/10 - 2001/06 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.4 E7 J 706 1390 59 80 Hatchback 1992/01 - 19 95/12 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.2 E7 F 730 1171 44 60 Hatchback 1992/05 - 1994/09 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.7 F3 N 746 1721 79 107 Hatchback 1992/05 - 1994/09 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.2 C1 G 730 1237 40 54 Hatchback 1992/04 - 1995/12 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53 C) F3 N 743 1721 66 90 Hatchback 1992/04 - 1995/12 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53 Y) F3 P 760 1794 година 65 88 Hatchback 1992/04 - 1995/12 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) F3 P 700 1794 година 81 110 Hatchback 1992/04 - 1994/05 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) E7 J 742 1390 55 75 Hatchback 1992/01 - 1995/12 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353 F, Б/C538) F3 P 765 1794 година 79 107 Hatchback 1994/05 - 1995/12 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353 A) F3 P 760 1794 година 66 90 Hatchback 1992/04 - 1995/12 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.9 d T (B/C53 T) F8 Q 744 1870 година, 66 90 Hatchback 1992/04 - 1995/12 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53 J) F8 Q 742 1870 година, 47 64 Hatchback 1992/04 - 1995/12 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) C3 J 710 1397 43 58 Hatchback 1992/04 - 1995/12 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53 B) F3 N 741 1721 54 73 Hatchback 1992/04 - 19 95/12 за РЕНО 19 II (B/C53_) 1.8 16 V (B/C53 D) F7 P 704 1764 99 135 Hatchback 1992/04 - 19 95/12
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

R

Додатоци на производи