.

.

Бренд Нови серво Волан Решетката За Мицубиши L 200 2.5 НЕ 4WD 2.5 НЕ 2005-2010 Левата Рака се Вози MR333500 Г-дин 333500

Бренд Нови серво Волан Решетката За Мицубиши L 200 2.5 НЕ 4WD 2.5 НЕ 2005-2010 Левата Рака се Вози MR333500

DEN 7426.00
DEN 8160.00
-9 %
Од стока


Бренд Нови серво Волан Решетката За Мицубиши L 200 2.5 НЕ 4 WD 2.5 НЕ 2005-2010 Левата Рака се Вози MR333500 Г-дин 333500
ДЕТАЛИ
ОБЈЕКТОТ
СЕРВО ВОЛАН БАГАЖНИК
ГОДИНА
2005-2010
ДЕЛ БРОЈ
MR333500
Г-дин 333500
ПРИМЕНА
За МИЦУБИШИ L200 L 200 2,5 НЕ / 2,5 НЕ 4 WD 2005 - 2010
ВОЗИ УПАТСТВО
ЛЕВАТА РАКА ДИСК
СЛИКИ :
КАКО ДА СЕ КУПАТ ?
ДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ВИ КАЖАМ :
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.
3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.
Плаќање термини како подолу.
Кредитна Картичка
Т/T (Банкарски)
Money Bookers
Дебитна Картичка
4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
5.Прифати предмети и Повратни информации.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.
Повеќе економски.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
1.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.
2.Руските специјални линија-Тоа е најекономичен начин да се руски.
Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.
Превозот со авион или по море.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже.
А : 1.Pls ни испратите ur дел број ако у знаат OEM број.
2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.
3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.
П5 : Како да контактирате со нас?
А : 1.Испраќање на нас ur истрага на нашиот е-маил.
2.Не контактирате директно преку Alitalk (cn1510762213)

L200-Година:
2015,2014,2011,2012,2010,2009,2013,2008
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
HTMITS009
Објектот Тежина:
15kg
Објектот Висина:
35
Осветленост Дел Број:
MR333500
Другиот Дел Број:
MR333500
Објектот Должина:
127
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Материјал Тип:
Железо
Земја/Регион на Производство:
Копното,Кина
Мицубиши Модел:
L200
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Објектот Ширина:
35
Дел Бр.:
MR333500 Г-ДИН 333500
Автомобил Производител:
ЗА АВТОМОБИЛ МИЦУБИШИ
Примена:
За L 200 2.5 НЕ 4WD
Година:
2005-2010
Вози Упатство:
Левата Рака Диск
боја:
Сребро.
Име:
Серво Волан Багажник
R

Додатоци на производи