.

.

ПАР За BMW F07 GT F11 Задните Воздушна Суспензија Пролет Торба 37106781828 Лево + Право

ПАР За BMW F07 GT F11 Задните Воздушна Суспензија Пролет Торба 37106781828 Лево + Право

DEN 5027.00
DEN 5712.00
-12 %
Од стока


ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗАДНОТО ЛЕВО/ДЕСНО ВОЗДУШНА СУСПЕНЗИЈА ПРОЛЕТ ТОРБА СО ПРАШИНА ПОКРИЕ СЛУЧАЈ ЗА BMW
ОЕМ : 37106781827, 37106781828 , 37106784378 , 37106784379 , 37106781843 , 37106781844
Состојба : Нова
Фитинг Позиција : Задното Лево И Право
Примена : За BMW F07 5-Series GT F11 Задните Воздушни Пролет 2010-2015
Гаранција : 24 месеци
Испорака : 3-7 дена по добивањето на плаќање
Тоа одговара на следните модели
Година
Направи
Модел
Детали
2010
ЗА BMW
535i
База Вагон 4-Вратата
2010-2015
ЗА BMW
535i GT
База Hatchback 4-Вратата
2010-2015
ЗА BMW
535i GT x Drive
База Hatchback 4-Вратата
Примена : За годината (2010-2015) F07 520d Gran Turismo, Европа 530d X N57 Gran Turismo, Европа 530d X N57 N Gran Turismo, Европа 530d 155k W Gran Turismo, Европа 530d N57 Gran Turismo, Европа 530d N57 N Gran Turismo, Европа 535d X N57 S Gran Turismo, Европа 535d X N57 Z Gran Turismo, Европа 535d N57 S Gran Turismo, Европа 535d N57 Z Gran Turismo, Европа 535i Gran Turismo, Европа 535i Gran Turismo, САД 535i X Gran Turismo, Европа 535i X Gran Turismo, САД 550i X Gran Turismo, Европа 550i X 4.0 Gran Turismo, Европа 550i X 4.4 Gran Turismo, Европа 550i X N63 Gran Turismo, САД 550i X N63 N Gran Turismo, САД 550i N63 Gran Turismo, Европа 550i N63 Gran Turismo, САД 550i N63 N Gran Turismo, Европа 550i N63 N Gran Turismo, САД F11 520d Туринг, Европа 520i Туринг, Европа 523i N52 N Туринг, Европа 523i N53 Туринг, Европа 525d N47 S1 Туринг, Европа 525d N57 Туринг, Европа 528i N20 Туринг, Европа 528i N53 Туринг, Европа 530d N57 Туринг, Европа 530d N57 N Туринг, Европа 530i N52 N Туринг, Европа 530i N53 Туринг, Европа 535d N57 S Туринг, Европа 535d N57 Z Туринг, Европа 535i Туринг, Европа 550i Туринг, Европа 550i Туринг, Европа
Можете да побарате од нас за решение на производи за инсталација или нејзиното нефункционирање. ИЛИ можете да се вратите до нас со товарни платени од страна на купувачот, ние ќе ги замени со нови една за вас. Овој се врати услужни САМО одговара за стока во една година. За Испорака : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни 2.Повеќето земји нема да се наплати за испорака, логистика начин од страна на нашиот избор. Како што се : (DHL Fed Ex ТНТ UPS) ако треба да се определи начинот, ве молиме испратете e-mail за да комуницира со нас, ви благодариме! 3.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето. 4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот responsibilit

Материјал Тип:
воздушна суспензија пролет
535i GT-Година:
2015,2010,2013,2014,2012,2011
Објектот Тежина:
1.5
BMW Модел:
535i GT
Осветленост Дел Број:
37106781827, 37106781828 , 37106784378 ,37106784379 , 37106781843 , 3
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Тип:
Воздушен притисок
Производителот Дел Број:
37106781827, 37106781828 , 37106784378 ,37106784379 , 37106781843 , 3
Објектот Должина:
20
Објектот Ширина:
10
Земја/Регион на Производство:
/
Специјални Функции:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Објектот Висина:
10
Тип:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Автомобил Направи:
BMW Задното лево/десно
Шок Апсорбер Тип:
Гас-Исполнето
Гаранција:
2 година
Специјални Функции:
воздухот пролет
Материјал Тип:
Природна Гума
Поставување на Возило:
Задните
ОЕМ:
37106781827, 37106781828 , 37106784378 ,37106784379 , 37106781843 , 3
R

Додатоци на производи