.

.

LuCIFINIL XC60 серво Волан Рек & Назабена Единица Собранието серво Волан Кутија Собранието Со Сензор

LuCIFINIL XC60 серво Волан Рек & Назабена Единица Собранието серво Волан Кутија Собранието Со Сензор

DEN 38966.00
DEN 47519.52
-18 %
Од стока


Детали :
XC60 серво Волан Рек & Назабена Единица Собранието серво Волан Кутија Собранието Со Сензор
Гаранција :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.
Ви благодариме за вашата поддршка!

Објектот Ширина:
20cm
Volvo Модел:
XC60
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
XC60-Година:
2013,2015,2014,2012,2011
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Производителот Дел Број:
XC60
Објектот Тежина:
15kg
Другиот Дел Број:
XC60
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
20cm
Осветленост Дел Број:
XC60
Објектот Должина:
1.2m
Бренд Име:
LuCIFINIL
Големина:
Standard
Гаранција Детали:
1 година
Забелешка:
Реновирана
Поставување на Возило:
ПРЕД
Комплет Делови Вклучени:
рек & назабена собрание
Subtype:
Серво Волан Багажник
R

Додатоци на производи