.

.

Пред Право Контрола Рака Черупка за Мерцедес W164 X164 ML350 ML450 GL350 GL450

Пред Право Контрола Рака Черупка за Мерцедес W164 X164 ML350 ML450 GL350 GL450

DEN 2160.00
Од стока

Опис Пред Право Контрола Рака Черупка за Мерцедес W164 X164 ML350 ML450 GL350 GL450 1.Спецификација Тип на Контрола Рака Делови нема. 1643300843 Состојба
100% НОВ Бренд VITTUK Апликација
ЗА Мерцедес GL X164, ML W164
2.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S/N ОЕМ S/N ОЕМ 1 1643300843 3 164 330 08 43
3.Примена
Производ слики
Компанија
Време На Испорака
Предаден во рок од 3 дена по плаќање
35day ако треба да се произведе
Нашите Услуги
1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.
2.производ гаранција : 24 месеци.
3.Примерок цел или Мали цел Прифати
4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.
5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,
и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.
6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.Она што е за условите на пакување?
A : Како и обично неутрален пакување со кафеава кутии. Или пакување на производи со клиенти бренд кутии, ако клиенти hve законски registeres патент и доџо.да обезбеди ефикасна писма.
Q2.Она што е за условите на испорака?
A : DDU, EXW, ЦФР, CIF,ФОБ.
Q3.Може да ви се произведуваат според примероци?
A : Да, ние може да произведе од страна на вашиот примероци или технички цртежи.
Q4.Што е вашиот примерок политика?
О : Доколку имаме на производот во акции, тогаш ние можеме да снабдување на примерок,
Ве молиме имајте во предвид примерок и товар не е за слободни.
П5.Дали ви се тестираат сите на вашите производи пред испорака?
А Да,100% тест пред испорака.
Q6.Како ќе ги натерате нашиот бизнис долго-рок и добри односи?
A. 1.Ние ги бог квалитет и конкурентна цена да се обезбеди на нашите клиенти'benefit;
2.Ние ги почитуваме evry клиентите како нашиот пријател и ние искрено се направи бизнис и
да се дружат со нив.без разлика каде и да доаѓаат.
Контактирајте со нас

R

Додатоци на производи