.

.

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Dropshipping Boho Уникатен Накит Редење Свадба KnotBow Прстени За Жените Бесконечност Срцето Прстени Anel Falange Bague

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Dropshipping Boho Уникатен Накит Редење Свадба KnotBow Прстени За Жените Бесконечност Срцето

DEN 58.00
DEN 72.00
-19 %
Од стока


Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА
Број На Модел На:
Прстени
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Повод:
ангажирање прстен
Стил:
панк прстен
боја:
Злато Позлатен / Сребрена Позлатен / Розово Злато Позлатен
Пол:
жените прстени
Материјал:
Цинк Легура Прстени
експрес:
Бесплатен Превозот Над $5
Is_customized:
Personalized Name Rings
MOQ:
dropshipping прстени
Функција:
партија прстени
метални прстени:
Срцето Прстени
R

Додатоци на производи