.

.

Нови Пристигнување Прилагодливи Турски Две Прст Прстени За Партија Жените Црвена Смола Шупливи Од Цвет Дизајн Гроздобер Прстен Anel Накит

Нови Пристигнување Прилагодливи Турски Две Прст Прстени За Партија Жените Црвена Смола Шупливи Од Цвет Дизајн

DEN 60.00
DEN 95.52
-37 %
Од стока


Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Панк
Материјал:
Акрилик
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Ѕвезда
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
JZTZ09
Површината Ширина:
2.5 mm
Функција:
Фитнес Тракер,Спиење Tracker,Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Сезоната:
пролет /лето /есен /зима
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
R

Додатоци на производи