.

.

Љубов Монолог Жолто Злато Боја Прстени Естетски Кубни Циркони Геометриски Прстени J0324 Бесплатен Подарок Торба

Љубов Монолог Жолто Злато Боја Прстени Естетски Кубни Циркони Геометриски Прстени J0324 Бесплатен Подарок Торба

DEN 224.00
DEN 287.52
-22 %
Од стока


Продавница Политики
Добредојдовте на нашиот Aliexpress продавница !
Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставни и лесно како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу.
Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата најголема чест.
Плаќање
Ние прифаќаме Ali Express Зачувам само.
Испорака
Ние брод на ставка(и) од кина во светот во 24-час. (во работен ден) по исплата е расчисти.
Сите на нашите предмети се нудат со Бесплатен Превозот.
Превозот метод зависи од Вкупниот износ на наредби.
Пакување
Комбинирање
Можете да комбинирате плаќање завршува во рок од 15 дена со нас со цел да се спаси од S&H.
Ве молиме бидете советувани дека Сите предмети треба да бидат проверени заедно со цел да се спаси од S&H.
Политика На Враќање
Ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, се врати во рок од 30 дена и ние ќе размена
тоа или наплата на средствата, се врати превозот надомест ќе биде на трошок на купувачот.
30 ДЕНА 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА
Повратни информации
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации со 5 ѕвездички, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред било негативни повратни информации лево.
Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager ,
ние ќе ви одговори што е можно.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Зошто добивам е помала од она што е прикажано на сликата?
A : имаме владетел во втората слика да се покаже вистинска големина .
П : Зошто е камен боја малку различен од сликата?
A : Сите накит фотографиите се преземени користат Flash, некои од камен боја може да се влијае малку.
П : Дали ви се нудат бесплатно прстен промена на големината?
О : за Жал, ние не ја промените големината или прилагодите на објекти што се за продажба.
П : Што се случи ако ги добијам објектот бил оштетен?
О : Доколку објектот не е repairable и размена ние ќе им понуди опција на продавница кредит или целосно враќање на средствата.
П : Што се случува доколку јас не се добие мојата цел?
A : Ја или наплата.
П : Може ли да брод за алтернативна адреса?
A : Да, ве молиме оставете ги вашите алтернативна адреса во Trade Manager да ги споделите со нас.

Прстен Големина:
7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
J0324
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Површината Ширина:
20mm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Љубов Монолог
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Manein Камен:
Кубен Циркони
Главната боја:
multicolor
Прстен Големина:
#7/8
Земја на Производство :
Хонг Конг
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни
Тежина:
5.3g
is_customized:
Yes
Надворешниот Метал:
Злато Позлатен
R

Додатоци на производи