.

.

Сребро Позлатен Свадба Свадба Накит Поставува боја на слонова коска Бисер Кристал Кристал Свадба Ѓердан и Обетки

Сребро Позлатен Свадба Свадба Накит Поставува боја на слонова коска Бисер Кристал Кристал Свадба Ѓердан и Обетки

DEN 551.52
Од стока


Општ Опис
Вкупната Должина на ѓердан е 43cm+5 cm продолжување на Синџирот.
Обетки Мерка : 3cm во highth од 2.4 см ширина прибл.
Материјал : Цинк Легура,слонова коска Бисер и Кристал Кристално
Боја : Сребро Позлатен
Бисери се 8mm/10мм и 12mm во дијаметар.
За Плаќање & Превозот
Ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може, откако исплата потврди од страна на али-експрес систем, ние ќе брод надвор outr стоки во рамките 48 Hours.
Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина/HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex Експрес
Објектот ќе биде испратен во најмногу 48 часа откако исплата потврди. Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 2-4 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPS-от, ЕМС... Експрес испорака (DHL, EMS, UPS-от, Fed EX) : Обично тоа ќе трае 3-7 дена, но овој вид на превозот не е бесплатно, и се Изразуваат трошоците се менува од време на време, значи, ако сакате да го користите DHL или други Express, ве молиме контактирајте не за цена прво.
Повратни Информации Политика :
Ние сме посветени да ви нудиме Врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да ја напушти која и негативни повратни информации ,ви Благодарам многу!
Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот што го сретна, и тоа нема да ве изневерам.
Политика На Враќање
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Обично ние нудиме замени предметот или да ви даде целосна наплата, ако некој објект што треба да се вратат поради нашите грешки, тогаш ние сме среќни да плаќаат поштарина. Затоа ве молам дозволете ми да знам пред да замине било негативни повратни информации, ви благодарам многу!

R

Додатоци на производи