.

.

10pcs Бесплатен превозот Злато/Сребрена/Розово злато Лорел Лист Прилагодливи Прстени Лист Форма Прст Прстен JZ068

10pcs Бесплатен превозот Злато/Сребрена/Розово злато Лорел Лист Прилагодливи Прстени Лист Форма Прст Прстен

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %
Од стока


Материјал : Алуминиумски
Големина : Околу 6.5
Боја : Злато/Сребрена/Розово злато Позлатен (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

R

Додатоци на производи