.

.

Мис Дама Pendant Ѓердан Циркон Кристал Свадба Булчински Деверуша Накит Сетови Wholesales Мода Накит за жените 065Z1263

Мис Дама Pendant Ѓердан Циркон Кристал Свадба Булчински Деверуша Накит Сетови Wholesales Мода Накит за жените

DEN 116.00
DEN 128.64
-10 %
Од стока


Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Број На Модел На:
065Z1263
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
Пол:
Жените
Бренд Име:
Мис Дама
R

Додатоци на производи