.

.

10Pcs/многу година Нови Модни промет на Големо со Злато и Сребро Позлатен Прилагодливи Симпатична Животно Фокс Прстени за Жените JZ017

10Pcs/многу година Нови Модни промет на Големо со Злато и Сребро Позлатен Прилагодливи Симпатична Животно

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %
Од стока


Материјал : Алуминиумски
Боја : Злато/Сребрена/Розово злато (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

R

Додатоци на производи