.

.

Елегантен дизајн добра Цена мода накит Кристал Кристално чисто злато на ѕвонење Прстени Здрава накит САД големина #6.5 #7.5 JR1882A

Елегантен дизајн добра Цена мода накит Кристал Кристално чисто злато на ѕвонење Прстени Здрава накит САД големина

DEN 253.00
DEN 312.00
-19 %
Од стока


Чекор 1 . Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.
Чекор 2 . Направи на раскрсницата на хартија.
Чекор 3 . Мерење на должина,тогаш се circomference.
Само prong поставување со рака!
1. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. Секој стил се тестира ,и да го положат
4. Три Животната Средина Позлатен
5.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
2. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.
3.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
Нови пристигнување Гранат Кристал ААА Циркон накит 18 K к Розово Злато Позлатен Нараквици 6.75" Мода накит TB062 A US$ 7.02 /парче
Цвет стил 18k к злато позлатен Ѓердани & Приврзоци Обетки жените сет накит, Циркони Мода накит Прстен sz #8.75 #8 #7 JS187 A US$ 8.50 /set
Романтични design18 K Злато Обложено со Сини Топаз Здравје Накит Никел & Доведе Слободни Циркони Златен Прстен Големина #6.5 #6.75 #6 KR248 US$ 4.59 /парче
Кристал трговија на Големо & Мало Партија Аметист Син Оган Опал 925 Сребрен Прстен САД Sz #6.5 #7.5 Мода Накит OR414 A US$ 8.10 /парче
Кристал трговија на Големо & Мало Партија Аметист Пурпурна Оган Опал 925 Сребрен Прстен САД Sz #6.5 #7.5 #6.75 Мода Накит OR412 A US$ 7.95 /парче
Круг дизајн трговија на Големо & Мало Партија Лист Син Оган Опал 925 Сребрен Прстен САД Sz #6.5 #7.5 #6.75 Мода Накит OR410 A US$ 7.98 /парче
Круг дизајн трговија на Големо & Мало Партија Лист Син Оган Опал 925 Сребрен Прстен САД Sz #6.5 #7.5 #6.75 Мода Накит OR413 A US$ 7.92 /парче
Фантастични 18 K к бело Злато Позлатен Топаз Нараквици Сини Кристал Дизајн Циркон Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB232 A US$ 7.79 /парче

R

Додатоци на производи