.

.

Кралската Црвениот кристал Злато Тон Здравје Мода Накит Никел & Доведе Слободни Златна Елемент Прстени Големина #6.5 #7 #7.5 JR1885

Кралската Црвениот кристал Злато Тон Здравје Мода Накит Никел & Доведе Слободни Златна Елемент Прстени Големина

DEN 203.00
DEN 312.00
-35 %
Од стока

modname=ckeditor

Прстен Големина:
6.5, 7, 7.5
Метална боја:
Злато-боја
Бренд Име:
ROLILASON
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
JR1885
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
12mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Гем Боја:
Црвена
Повод:
Подароци,партија,свадба, роденден, и другите
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Ракување со времето:
Еден работен ден
прстен тежина:
3.57 g
Накит Тип:
прстен
Поставување Тип:
Prong поставување
квалитет:
Висок
R

Додатоци на производи