.

.

10pcs Мода прстени Мали Отвори сребрени златни бакар Царска Круна Прстен накит Бесплатен Превозот JZ081

10pcs Мода прстени Мали Отвори сребрени златни бакар Царска Круна Прстен накит Бесплатен Превозот JZ081

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %
Од стока


Материјал : Алуминиумски
Големина : Околу 6.5
Боја : Злато/Сребрена/Розово злато Позлатен (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

R

Додатоци на производи